Petik: linky 24/25 su akurat vytazene tym ze spajaju Sasovu s Nemocnicou a Foncordou cez Strieborne, Danny by Ti vedel povedat. Starohorska je teraz po uprave cesty prisposobena na konecnu niekolkych liniek. Predtym sa museli vediet vodici naskladat na cm presne. Skus sa dakedy previest - rano do mesta, poobede z mesta a uvidis.
Linka 20 je specialne pre Dannyho aby sa dostal domov aj zo Sidliska. Zaroven pomaha linke 22 prepravit to kvatum ludi. Konecna Javornicka je sice 50 m od zastavky Dumbierska a 100 od Rudohorskej I, ale zaroven obsluhuje Karpatsku ako jedina linka z toho smeru (okrem jednej jazdy linky 80). Jediny problem je, ze na trase sa naplni aj klbova 22, nie to kratka 20.
Linka 20 je specialne pre Dannyho aby sa dostal domov aj zo Sidliska. Zaroven pomaha linke 22 prepravit to kvatum ludi. Konecna Javornicka je sice 50 m od zastavky Dumbierska a 100 od Rudohorskej I, ale zaroven obsluhuje Karpatsku ako jedina linka z toho smeru (okrem jednej jazdy linky 80). Jediny problem je, ze na trase sa naplni aj klbova 22, nie to kratka 20.
Napisal si ho tak presvedcivo, ze az po chvili mi doslo ze si robis prcu, a nie je to vazne myslene. A to som cital niekolko prispevkov za sebou. Aj ten Vladov a nejako som si to nespojil. Mimochodom spominana "kultova" linka 20 je mnou vyuzivanym busom
Petik
Stare dobre Slovensko.
Privatizacna komisia nie je detektiv:)
A este mohli povedat, ze maju zamedzeny pristup na www.orsr.sk
***** skratka vladnu Slovensku.
Budme radi ze v BB sa o to uchadzalo CSAD Ostrava.
Ked budem mat cas, skusim zistit, kto stoji za CSAD Ostrava, ale myslim ze to bude CONNEX.
Argumenty typu "nechceli sme monopol" su smiesne.
Casom to zacne niekto skupovat (napr. Connex) a dominantny dopravca stejne vznikne, inak to ani nejde - bude jedna velka spolocnost a par mensich celostatnych a par malych lokalnych spolocnosti. Vyvazeny trh:)
A konkurencia je predsa aj zeleznicna a letecka doprava, ked uz ide o to.