Reakcia na: Petik #2242:
Dostal si ma
Pravda, neregistrovane Windows su tazsim zlocinom ako neoznaceny listok
ale ked si nezaregistrujem Win, o***abravam nadnarodnu a extremne bohatu spolocnost, zatialco ked si nekupim listok, o***abravam miestny a vacsinou neprilis bohaty dopravny podnik

PIT
Inak už dávno neexistujú ani Okresné vojenské správy; boli nahradené Územnými vojenskými správami, ktoré v súčasnosti sídlia v krajských mestách. Takže zastávka Štefánikovo nábr., OVS sa už dávno malo premenovať na štefánikovo nábr., ÚVS, ale to predpokladá flexibilitu. Však na označníkoch zastávok na Nám. slobody je ešte stále logo Dopravnej banky.