A este som sa dozvedel, ze 26 je uz definitivne zmenena kvoli neprejazdnosti Tatranskej ulice. Bude treba prerobit CP...

Preto sa snažím vyhýbať priamym konfrontáciám s "číslami". Ale možné to je, rozoberem to ešte s d3k0-m.
Petik
Neviem ako vyzera ta zastavka na Dumbierskej, ale pride mi to co pises celkom OK.
Vsade inde okrem BB je zastavka zaroven dopravnou znackou oznacujucou zastavku. (Dokonca aj v Ziline:} )
Skor ma prekvapuje, ze tie nove zastavky maju ten bus v cervenom ramiku a nie v modrom.