Levkamo: ked bude cas, tak to spravim, zatial sa treba uspokojit s tym, co je. Nemam totiz poznatok o tom, ze by sa menili CP liniek 20 a 22. Mozno iba isli skor z konecnej...
Preto sa snažím vyhýbať priamym konfrontáciám s "číslami". Ale možné to je, rozoberem to ešte s d3k0-m.

Petik
Odkial beriete tie udaje?
K tym anketam, mozno by to trochu zvysilo lakavost stranky aj pre ludi co zrovna nie su "postihnuti". Ludia maju ankety radi (aj ja:) )