Levkamo: ked bude cas, tak to spravim, zatial sa treba uspokojit s tym, co je. Nemam totiz poznatok o tom, ze by sa menili CP liniek 20 a 22. Mozno iba isli skor z konecnej...
Preto sa snažím vyhýbať priamym konfrontáciám s "číslami". Ale možné to je, rozoberem to ešte s d3k0-m.
Majkl
Kami: tak kto je teda víťazom v tom tendri? Celé mi to zaváňa manipuláciou a kamuflovaním. Niekde som dávnejšie stopercentne čítal, že Connex sa zaujíma aj o BBDS! Fuck, ale ak vyhrali tie slovenské firmy, tak môžeme na lepšiu MHD zabudnúť! FUCK!!! (Som nasraný) Asi som fakt až moc veril, že vyhrá Connex.