Autobusy: treba zvonit vsade. Domaci vodici vedia kde treba stat, no tam aj tak vzdy niekto zazvoni. U striedaca nikdy nevies.
Trolejbusy: zvoni sa len s kocikom, inak minimalne pribrzdi (vecer, ked je prazdny bus).
U je znamy rozsah redukcie. Vcelku v pohode, Petik sa mozno potesi. A zanadavaju si studenti z intrakov na Sidlisku.
Od 7.1.2004 sa meni linka 34. Pojde popri Malej stanici cez Belusovu na Micinsku, aj spat rovnako.
31 aj 33 pojdu len v spicke, v sedle a cez vikend ich nahradi L30 Sasova - Uhlisko - THK.
54 sa redukuje cez vikend, takisto 56, ktora pojde cez Senicu.
94 sa rusi spoj 5:25c/6:06c.
Tak zhruba je to napisane na papieri v busoch.
Trolejbusy: zvoni sa len s kocikom, inak minimalne pribrzdi (vecer, ked je prazdny bus).
U je znamy rozsah redukcie. Vcelku v pohode, Petik sa mozno potesi. A zanadavaju si studenti z intrakov na Sidlisku.
Od 7.1.2004 sa meni linka 34. Pojde popri Malej stanici cez Belusovu na Micinsku, aj spat rovnako.
31 aj 33 pojdu len v spicke, v sedle a cez vikend ich nahradi L30 Sasova - Uhlisko - THK.
54 sa redukuje cez vikend, takisto 56, ktora pojde cez Senicu.
94 sa rusi spoj 5:25c/6:06c.
Tak zhruba je to napisane na papieri v busoch.
Vladimír
O tvrdom šetrení mi nemusíš rozprávať, u nás máme jedno z najtvrdších. Len ma zaráža nutnosť tankovať pred striedaním vodičov. Veď to musia byť šialené kilometre do vozovne a späť.
V Prešove totiž takéto veci nepraktizujeme, nakoľko máme palubné počítače, ktoré spotrebu monitorujú. Tankovať tak stačí večer.
Sú bystrickí vodiči autobusov za úsporu PHM a vodiči trolejbusov za úsporu elektrickej energie odmeňovaní? Ako? Koľko?