Reakcia na: Petik #1177:
velmi sa mi pacilo ked sa robila trat BB - MT. Expres od Vrutok meskaval tak sla suprava priamo do BA ako rychlik. Tak sa dobehlo meskanie. Ani vymena lokomotivy dlho netrvala.S Horehroncom je to stale rovnake. To vies, miestenky sa po BB minu a vo ZV musia pridat dalsie vozne
Majkl
Včera som bol v Brne:
Cestovný lístok spiatočný stojí 520 Sk a 670 Sk na EC! (podotýkam, je to 130 km).
Pritom na tejto trati už jazdia len skoro samé ECečka.
Autobus stojí 150 Sk jednosmerne.
Takto chce železinca konkurovať???? Taká cena - za tie služby?
Nabudúce idem autobusom...
Inak všetkým žel. fandom odporúčam pozrieť si najnovšie zľavy, ktoré ČD na leto pripravili.