Reakcia na: Kami #1003:
situacia zacina byt neunosna aj podla poslancov. Hovori sa o krizovatke J. Krala - Tajovskeho a Kupelna - Tesco

jeden z nich bol teraz zgeneralkovany (ex.1127), tak som chcel vediet ci este ten druhy jazdi, lebo ich nemam odfotene v povodnom stave

Kami
Nevidim rozdiel medzi hlasenim v linke 1 a napriklad 22. Funguje to rovnako. Kazda zastavka v BB je presne zamerana GPS, takze nastavenie by nemal byt asi problem. Vcera som sa viezol 1506 (tam bol vymeneny predny transparent za 2. generaciu, plus vnutorny a hlasenie). Hlasilo v poriadku (len na Hustaku odhlasilo aj nasledujucu zastavku este pred zastavkou), ale vnutorny transparent ukazoval naopak - to bol smer Zel. stanica.