Reakcia na: GHB #606:
Bratislava has one of the newest and technically-best T3's in the world, I think. Isn't it some kind of joke? T3 in USA ? ?

Ponizene konstatujem ze som tie Pendolina este v zivote nevidel ?
Alebo tam bol aj Max? Kuafix
) a opat musim na naliehanie originalneho Sarka jeho prispevok vymazat. Sudruhovia, dufajme, ze nas prejdu tieto detske maniere a vydiskutujeme si to otvorene. Ked nie inak, tak censored pre adsl115-d.213-160-183.telecom.sk. Dakujem za pozornost.
COLOR