Reakcia na: COLOR #402:
Skor by som povedal, ze sa to podoba na vozne od Bombardier premavajuce na U6. Logo to sice ma, ale nie logo OBB (ako viedenske S-bahny), ale Wiener Lokalbahnen (http://www.wlb.at).
ved to ma aj logo).

Andy