Reakcia na: N/A #3546:
Prečo by to nemohlo ďalej do Maďarska? Schvaľovanie v Maďarsku je jedno z najjednoduchších v Európe.
. Jediný, kto na tom zarába, sú fírovia. Brať jeden, aj keď krátený, plat za to, že nie je prácy a druhý za jazdenie nie je zlý kšeft ? .
zakaznik
http://www.zssk.sk/sk/aktuality/sukromna-bezpecnostna-sluzba-bude-strazit-odstavene-vozne-zssk
WOW!