No čo? Nejako sa to tu nechce a nechce rozhýbať...
:)) :)))
:(( :((( :| :I
;-)) ;-)))
;-(( ;-(((
:-> :-<
Vieme niekto, ako si stoji 4912 v Trencine?
fakt Brno precisluje trolejbusy?
???
A tyzden pauza medzi prispevkami... No neviem. Uz sme ako na inej stranke. Takej sedej

Sarko
Aha, no to mi nenapadlo, ze treba upravit original..
No a necudujem sa, ze odhanas ludi z BA fora, aby sa to tu trochu ozivilo. Mozno by pomohol priamy link z BA podstranky na toto forum