Ad:Turbo
Hmm...nie je to az take obllludne-najviac sa mi tam rata ten rebriiiiik
Ktovie, na ake ucely by ho vyuzivali vandali a ine individua (mozno na vyhliadkove jazdy
)
Hmm...nie je to az take obllludne-najviac sa mi tam rata ten rebriiiiik
Ktovie, na ake ucely by ho vyuzivali vandali a ine individua (mozno na vyhliadkove jazdy
)
KLF
Eliny v Petrzalke: bol som odporca, ale pred par tyzdnami tu myslim Turbo prezentoval napad, ze tahat ich po strede Petrzky, kde malo ist metro. To je cool napad. Most ktory s ama stavat (jeho nazov este nepozname a ten pracovny - docasny - sa mi nepaci), skutocne nie je projektovany na eliny. Ale napad tahat eliny po zrekonstruovanom Starom moste je mozno viac nez dobry ! Viem si zivo predstavit napojenie priamo z mesta cez Sturovu a v Petrzalke by vyustil presne tam, kde malo ist metro - cize pozdlz Chorvatskeho ramena by sa tahala elektricka az po Janikov dvor. Toto je podla mna celkom priechodne. Ked uz eliny v petrzke. No ale ja uz musim padat... stredam zachvilu 5ku.