Reakcia na: JamaVOku #97394:
Ine je to ze ide dalej ako uvadza CP a ine je to ked ide kratsie ako uvadza CP. Kedze je uvedene ze ide len po Hradistnu, nevadi to, lebo nikomu sa nestane ze bus nepojde tam kam ma ist podla CP - cize to nikomu neublizi. Ale info o tom ze ide na hriadky by tam dat mohli
JamaVOku
Ale veď mne je to vonkoncom jedno
Keď som s ňou išiel, aj tak tam nikto nebol
Akurát jedna zrejme veľmi zmätená pani, ktorá si evidentne neprečítala CP, ktorej som musel vysvetľovať, že 21tka nie je presmerovaná ?