Reakcia na: Marcelllooo #97106:
Mňa nezastrašíš dupľom. Snáď si nemyslíš, že tu budeš bez opozície šíriť svoju demagógiu? Tu sa nerieši žiadne krytie adminom, tu sa rfieši to, že toto NIE JE tvoje fórum a ty tu nebudeš stanovovať pravidlá.
Ámos
To, ze to preteba nie je zelen je tvoje pravo. V skutocnosti tam zelen je.
Mojim snom je mat byt pod rovnou strechou, ktoru si prenajmem a urobim si tam zelenu oazu ?