Reakcia na: Ámos #97172:
Ten model by som kydol do koša. Za pár rokov tam vďaka ten koncentrácii áut a ľudí ostane zo zelene veľké prt! A z Chorvátskeho ramena sa stane stoka. Povedzme si otvorene, že komu z investorov záleží na tom či tam bude voda a v nej labute a kačky tak ako to vždy bolo, alebo stoková voda a v nej plechovky a rôzne iné shity? ?
Diskusia s niektorymi je stratou casu, pretoze proste nemaju na to, aby pochopili, ze sa najskor musia ist pozriet na MHD inde, aby mohli rozpravat, ake by to tu malo byt.
Marcelllooo
P.S. Opakovana lekcia z pravneho minima: podmienovaci sposob nesmerujuci k buducemu natlakovemu konaniu nie je vyhrazkou.
P.S.S. Demaskujes sam seba a svoje skodcovske zamery a umysly...