Reakcia na: Emo #97018:
Taku, ako Najazdova rampa na Novy most v historickom centre, aj ked tam je to aspon z casti zmiernene tym, ze sa obnovili hradby.Je to jazva pre bezbarierovy prechod, jazva pre urbanizmus Petrzalky ako celku (bude cestami a elinou rozstvrtena a fyzicky oddelena).
To isté je schopná spĺňať vhodne postavená, príp. prestavaná električková trať.
intony
"Elektricka je urcena v centrach miest na lokalnu prepravu, inde na prepravu v ramci mestskych casti."
Prečo by teda Petržalka nemohla mať aj električky aj metro? Keď do Karlovej Vsi a Ružinova by si kľudne nacpal metro, trolejbusy, autobusy a aj električky.
Električky v Petržalke by mohli plniť to, čo by mohli podľa teba plniť výstavbe metra plniť vo zvyšku Bratislavy. A povedz že nie.