Reakcia na: Valec #96739:
Ten kaufland je o viac nez polovicku meni nez mal byt povodne plus museli uropbit nahradnu vysadbu, parkovisko na streche miesto na povrchu a kopec dalsich veci, plus kopec dalsich veci...
Však načo by sa dve druhy dopravy kopírovali.
S499.1023
Nestačí to, nejedná sa o žiadny výpočet ale o znôšku demagógií najhrubšieho zrna.
Bez ohľadu na to, aký si uznávaný odborník vo svojom povolaní, v prípade nosného dopravného systému v Petržalke si nechutný demagóg, znášajúci na kôpku jednu lož väčšiu ako druhú len a jedine v záujme toho, aby popri tvojom odpornom sociálnom paneláku neviedla električková trať, leb ty osobne nemáš rád električky.