Ten vlak, co skolil nas Sanos siel, tusim 90 km/h, takze tam sa naozaj nikomu tlacit nechcelo.
Inak, ak by niekto nevedel, v Presove sa krizi trolejbusova so zeleznicnou (zatrolejovanou, elektrifikovanou !!!) tratou na dvoch miestach.
Inak, ak by niekto nevedel, v Presove sa krizi trolejbusova so zeleznicnou (zatrolejovanou, elektrifikovanou !!!) tratou na dvoch miestach.
akurat som videl cez zatvorene dvere model mostu. dnes podnikam druhy pokus, dufam, ze sa mi to podari ...
Meno (nick): :)
mam pocit ze nasu debatu niekto sledoval, lebo pri slimau sa opat objavuju vlaciky. do mlyna ich tam islo za posledny tyzden asi 5 (tri urcite - videl som ich). no mne navadia, iba raz v lete mi usla linka 5, lebo vlak bol extremne dlhy (cca 12 vagonov) a vsetci vieme ako sa tu vlecu (HAHA). dufam ze tu budu chodit pravidelne. a najlepsie by bolo, keby spravili tu stanicu...(ved vieme co myslim, nie?)