Hellou, nemate prosim niekto informacie z utrob 2.kolony v akom stave je oprava Bublifuku a ci este ho niekedy uvidime jazdit? Lebo sa zacinam o neho pomaly strachovat... ❤
Poprosím v tejto otázke neignoráciu, jasnú a nespochybniteľnú odpoveď.
?
stevo
Fakt sa Ti za to ospravedlnujem a diki ze si koncil smajlikom ?