Reakcia na: AAA #93043:
Su dve moznosti:1) niektore mechanizmy su riadene dialkovo.
2) niektore mechanizmy su sice v uliciach, ale s vypnutym motorom a zamknutou kabinou
...to by musel byť niekto, kto vie normálne jazdiť na tramvaji a drvivá...
marian555
Skor mas asi ty pravdu, lebo ako Amos napisal, bolo by to plytvanie vzkm a zbytocne 2 klby na striedanie jedneho poradia.
Ale urcite risko1 alebo ba1031 zistia viac, som zvedavy.