Reakcia na: Själavrak #79892:
A mimochodom ostatné výhybky (na ul. Radlinského) boli menené pri rekonštukcii koľajového zvršku na ul. Radlinského. DPB ešte chce inštalovať digitálne ovládanie výhybky z Radlinského na Vazovovu, možno pri výluke pri Cíferi na víkend odstavia aj Račiansku a namontujú tam digitál.
AAA
Re #79870 hoppusmark: Čo sa sťažuješ, veď aj teraz tam jeden máš. ?