Reakcia na: AAA #72166:
Ja tu linku mam spracovanu, mam porobene grafikony, vsetko. Jedine s tym SOU Enegretickym som neratal, co ale nieje zly napad. Skor som tu linku hnal tam, kde 37 ist nemoze s tym, ze na zastavke MiU ZB bol spraveny pripoj na 37 do mesta. V DNV som ju ukoncil na Hriadkach, ale nehnal som ju po Eisnerovej, ale po Istrijskej, ale s tym, ze 28 sla po Eisnerovej a poza DNV na Opletalovu, alternativne na VW.
A medzi DNV a ZB sla po Ceste do Stupavy a nie popri Krematoriu.
Celkovo mam spravenu reorganiaciu dopravy v DNV, k tomu adekvatne vozidlove grafikony pre vsetky linky. ?
Re #72163 Daniel: Ja nemam v podstate nic proti panu Kajdimu, ale s nim sa neoplati dopisovat si, pretoze odpoved je na vsetko rovnaka. Neviem, cim to je. ?
AAA
Re #72159 frenky: Taká linka by nebola až taká hlúposťtak by a mohlo by to mať napr. takúto trasu: SOU energetické - Donská - Ul. čs. tankistov - Bratislavská - I/2 po Krematórium - cesta do DNV - Eisnerova - Na hriadkach,
alebo konečná 37 - Donská - SOU energetické - Bratislavská - Čs. tankistov - II/505 - Jána Jonáša - Istrijská - Na hriadkach. Prestup na 37 zastávka Krče, resp. konečná 37.
1. alternatíva by asi bola lepšia, keďže by nedošlo k cestovaniu zamestnancov VW + možnosť cestovania zo záhrad medzi Lamačom a Záhorskou, ale zas je to dlhšia trasa.