mne sa skor zda ze niekto je len lenivy a nechce furt behat von
Kedze 7 bude chodit opacne, vyhybka moze byt prehodena stale smerom na Kapucinsku a je po probleme
Jak se Slovensko odvděčilo za druhé světové války Čechům, za jejich pomoc? Přičlenilo se k Hitlerovi a Němcům, které týralo celý protektorát Čechy a Morava. To bylo největší svinstvo, čeho se Slovensko na Čechy dopustilo.
si
A je uplne logicke ze kazda krajina prednostne buduje a dopravne rozvija hlavne mesto a preto bola Praha na tom lepsie (a koniec koncov ved je aj vacsia).