d3k0: Dobre,a le ja som ti pisal o metre a Ty pises o eline.
Elina pod zemou beha aj vo Viedni a aj v Strasburgu myslim... (v Geneve tiez ak sa este dobre pamatam).
Elina pod zemou beha aj vo Viedni a aj v Strasburgu myslim... (v Geneve tiez ak sa este dobre pamatam).
d3k0
Vies ako ma metro vyzerat v Dubravke?
1. zrusi sa elektricka
2. tam, kde bola trat sa vykope jama
3. postavi sa metro
4. jama sa zakope
5. postavi sa elektricka
No nech mi niekto vysvetli, naco pojde paralelne metro aj elektricka?