Andy: no ze hovoris, zrovna minuly tyzden som nadaval na to ze niekto v predposlednej serii 15TrMiek nacal sedadlo... takze to bude len tym ako dlho tu tie vozy su.
All: ak Vam nejde www.imhd.sk, mailto: si@pieskovisko.sk a poprosil by som k tomu pridat aj nasledovne data: chybova hlaska, Vasa IP, cez co to pozerate (prehliadac), proxy, ak pouzivate a IP na ktoru Vam prelozilo adresu www.imhd.sk (ak to viete zistit) D'.
All: ak Vam nejde www.imhd.sk, mailto: si@pieskovisko.sk a poprosil by som k tomu pridat aj nasledovne data: chybova hlaska, Vasa IP, cez co to pozerate (prehliadac), proxy, ak pouzivate a IP na ktoru Vam prelozilo adresu www.imhd.sk (ak to viete zistit) D'.
a este sa len budu mnozit 
Bon-Cu
Metro - Som prave cital z v Japonsku funguju/ovali tzv "natlacaci", co stali na stanicach metra a pechali poslednych ludi do vagonov aby sa setci pomestili...celkom jednoduche riesenie, co poviete? A znizi to aj nezamestnanost trosku. Samozrejme v nasich podmienkach - metro nemame. Natlacacov by sme dali na dolezite zastavky na kt. stavaju zname, vecne naplnene linky