bon-cu> sak kto si zaplati tak moze sa povozit kedy chce a na com chce
a pokial viem tak hentie pravidelne jazdy v zime nie su..
a pokial viem tak hentie pravidelne jazdy v zime nie su..
a pokial viem tak hentie pravidelne jazdy v zime nie su..


KLF
Martin: No je to tak. Aspon co sa Bratislavy tyka. No a co sa toho vidieku tyka, tak s TYM prave ma slovensky vidiek problemy - vraj dostavaju malo prispevkov od EU. Takze nie je to celkom transparentne podla mna. Ale to uz nie je debata tykajuca sa MHD. Ale v podstate sme sa zhodli na tom, ze pre BA by MOMENTALNE asi bolo najvhodnejsie rozsirit elektricky a aj na nich skusit budovat hlavny nosny (a najrychlejsi) system.
Inak fakt Ta obdivujem a vidim, ze sa vyznas !