Reakcia na: KLF #51413:
Je riesitelny, len to nie je take jednoduche, a myslim ze na to ze preferencia sa robi asi pol roka (ak nie opravte ma) to nie je az take zle. Riesit ten problem s autami, aby nebola zelena prilis kratko vsak ide len tak ze sa predlzi vzdialenost medzi krizovatkou a senzorom, inak si riesenie neviem predstavit.
?
), ale niekedy určite príde 7957+58. Tak potom keby si robil na stálo, veľmi bysi poslúchal a vtíral + pár fliaš na správne miesta - a môžeš ju dostať pridelenú. ☺
Aby som tam postaval este aj v noci, ked siroko-daleko nejde ziadne auto...
No posrali to tam, ale tak my s tym nenarobime absolut nic. Zial.
Papyr
Na oboch koncoch St. mosta sa DA nainstalovat taka preferencia elektriciek, aby IGK nic nekomplikovali.
P.S. Ten druhy most bol v Novom Sade a skutocne ho zbombardovali Amici.
Petert: Ved prave preto to navrhujem tak, ako to navrhujem, aby ju nic nebrzdilo. V smere do Petrzalky jednoducho bude pre IGK zakaz zastavenia a smer do centra sme sa dohodli, ze nas nezaujima.