Vladimir: A predstav si, nas ubezpecovali, ze to nie je mozne, aby v noci jazdili elektricky a trolejbusy. Aj tak su vraj "strasne problemy s vypravou elektricky c. 408 a trolejbusu c. 516". Mimochodom, nielen elektricky maju rozmrazovky, ale aj trolejbusy. Ich pocet vsak neviem.

si
2. nezabudajte na to, ze cast liniek ide z hrobonky a cast z trnavky a 201 je trnavka, takze ju ked bude dostatok vozov vymenit co sa vypravy tyka za neaku linku z hrobonky.