Reakcia na: bobitwo #257833:
Na Romanovej bola nakreslená cyklotrasa už hneď po revolúcii, akurát to potom zakapalo. Sieť civilizovaných cyklotrás po sídlisku podľa mňa pomôže viac rozbicyklovať petržalskú placku a v kombinácii s parkovaním to vyrieši hneď niekoľko problémov predimenzovanývh štvorprúdoviek.

tom_sk
Každopádne kruháč je dnes funkčné univerzálne riešenie, ktoré sa dá aplikovať na mnohé dopravné situácie a intenzity (aspoň do tej doby kým sa z toho nestanú kolotoče ako pri Boroch). Či ideme hejtovať už len z princípu, lebo magistrát sa to tam snaží zlepšiť?