Reakcia na: 810zssk #257827:
Čiste teoreticky aj v mobile môžem mať na električenke kredit.
Lebo už sa mi to stalo oba razy, čo som tento rok šla Arrivou v IDSku, vyzerá že obyčajné "Dobrý, už mám električenku, idem len na Bajkalskú" nestačí
ribbit