Reakcia na: TomJ #257056:
čo taká Studená alebo Rendez? Nie, že by to niečo menilo na okrajovosti takého spojenia, ale spojení, kde je v súčasnej podobe MHD najlepšia trasa z Jasovskej do cieľa 98 na Novú Dobu, tam prestúpiť a potom ešte raz prestúpiť, je trochu viac.
Čiže jedine z úspor sa dám zavrieť niekam do domova a nemusím riešiť, či mi má kto navariť, obstarať mňa aj byt.
Táto debata je teda prudko hypotetická....
bobitwo
Keď bude prenájom stáť 50% toho čo hypotéka, prečo nie. Ale ak prenájom stojí cca rovnako, alebo trocha viac ako hypotéka, prečo mám ísť do podnájmu? A sorry, ale žiť po 40tke v prenajatej izbe na byte s ďalšími 2-4 ľudmi v iných izbách nie je zrovna môj sen. Hlavne keď nevieš, čo za individum možeš schytať.
A stále to nerieši problém pomalosti MHD.