Reakcia na: VladoPal86 #249524:
Počuj mudrlant, vodič o tom vedel, lebo spomalil, obzrel sa a bolo to pri druhých dverách. Starší pán sa postavil sám a vystúpil na Hroboňovej (ešte sa ho jeden spolucestujúci pýtal, či je v pohode, ten vystupoval tiež). Ak by bolo treba tak zakročím. Mohol sa však zraniť aj niekto v zadnej časti vozidla... Podstata príspevku však bola o inom. Vodič autobusu v takejto situácii nevie odhadnúť, či mu tam to auto vojde alebo nie, preto by tie semafory mohli situácii pomôcť.
?
mirec240
K MHD Pezinok sa škoda vyjadrovať, okrem toho, že na niektorých zastávkach stále nie je ani zmienka o tom, že ich obsluhuje mhd a nie sú tam ani CP, nefunguje ani hlásenie či zobrazovanie zastávok vo vozidlách a aj spoje asi chodia náhodne, minimálne jeden dnes buď nešiel alebo išiel nejakou inou trasou, ako mal ísť podľa imhd (na ubiane sa spoje MHD Pezinok nezobrazujú vôbec).
Len doplním, aby neprišlo k nedorozumeniu: BA-PK v preklade s linkami 540 a 550 spolu s vlakovou S50 považujem cez víkend za dostačujúce spojenie, problém je asi hlavne v tej MHD, lebo som mal pocit, že aj domáci v tom majú riadny guláš a radšej by boli za linku 520.