Reakcia na: Andy #237169:
Jedna je na konečnej Valašská, síce starší typ, ale je. Neviem presne ako sa volá, ale volajú to "kaliforňan"
okej, Broňa

https://www.facebook.com/martin.rybansky.526/posts/149079990270246
N/A
A čo sa týka zahustenia MHD, určite je jednoduchšie pridať spoje z Hlst než z Trnavského (ktoré je značne vyťažené už teraz).
___
*Tu sa inak znova ukazuje, aká je hlúposť samostatne súťažiť prevádzku vlakov do Komárna.