TROLEJE:
14Tr01, 14Tr05, 14Tr08/6, 14Tr10/6, 15Tr07/7, 15Tr08/6, 15Tr13/6(M). Trolejbusy sa postupne posielaju na opravy do Zlina.
ELEKTRICKY:
T3 (SU, SUCS, M), K2, T6A5 - aj starsie aj novsie
renovovane T3S a K2S z Parsu
--> Planuje sa jedna renovacia T3 zo Zvolena
HISTORICKE VOZY:
Trolejbusy: OERLIKON, 2x 9Tr, 1x 14Tr, ?x SANOS
Busy: 706RTO, SM11, Praga RN
Eliny: GANZ z roku 1910, BEUS z roku 1958, T2, K2 a T3 (zatial vsak nezrekonstruovana)
SPECIALITKY:
Schröling - momentalne sa na nom robi generalka v ustrednych dielnach
8142 - Vycvikovy 14Tr01, funkcny voz, ktory sa vsak nepouziva, lebo mame 8144
6517 - Bude zrekonstruovany, alebo na nahradne diely?
14Tr01, 14Tr05, 14Tr08/6, 14Tr10/6, 15Tr07/7, 15Tr08/6, 15Tr13/6(M). Trolejbusy sa postupne posielaju na opravy do Zlina.
ELEKTRICKY:
T3 (SU, SUCS, M), K2, T6A5 - aj starsie aj novsie
renovovane T3S a K2S z Parsu
--> Planuje sa jedna renovacia T3 zo Zvolena
HISTORICKE VOZY:
Trolejbusy: OERLIKON, 2x 9Tr, 1x 14Tr, ?x SANOS
Busy: 706RTO, SM11, Praga RN
Eliny: GANZ z roku 1910, BEUS z roku 1958, T2, K2 a T3 (zatial vsak nezrekonstruovana)
SPECIALITKY:
Schröling - momentalne sa na nom robi generalka v ustrednych dielnach
8142 - Vycvikovy 14Tr01, funkcny voz, ktory sa vsak nepouziva, lebo mame 8144
6517 - Bude zrekonstruovany, alebo na nahradne diely?
TeBeCe
O tom, ze na linke 7 jazdia T6A5-ky sa tu uz myslim pisalo. Takisto cez vikendy sa nasadzuju na linku 5 vozy K2 aby usetrili vozokilometre. Totizto, kilometre sa pocitaju tak ze suprava sa bere ako dve eliny samostatne. Takze sedmicka ma kratsiu trasu, preto su tam T6A5 a na jedenastke su zase K2(S), lebo ma dlhu trasu...
Tie transparenty na 7104 maju este slabsie LEDky. 7107 a vyssie maju svietivejsie LEDky, ale takisto tam maju tie zelene terciky (LED su iba ako osvetlenie). Inac konstrukciu transparentov, typy a pod. si mozes pozriet na www.buse.cz
Sufus>
Elektricky u nas zvyknu cuvat vecsinou len vo vozovni na kratkej vzdialenosti, alebo vynimocne ked sa nieco stane a treba niekam nacuvat (napr. ked sa pokazi voz a pri kuplovani dalsim vozom zlomia zadne spriahadlo, kedze ten pokazeny zabudnu odbrzdit :-)))))) )