Reakcia na: MiroBA #124753:
No ja dúfam, že by ten 6min interval neznamenal pohromu pre Lúky. Je pravda, že by tie spoje chodili plnšie ale, zas každý druhý spoj by chodil voľnejší. A keď sme pri ceste na Lúky tak môžeš ísť kľudne aj tou 195 a prestúpiť pri Technopole na 98 a 99 ?
21Tr
Ja ti môžem opísať vyťaženie asi tak, že na Farského sa ľudia začínajú tlačiť v tej 95 (ráno v smere mesto a poobede z mesta smer na Farského), takže riešenie by bolo buď to ranné delenie intervalu na 95+195 alebo pre Ovisšťanov zaviesť ex-88 a 99 useknúť po Muchovo nám. Príde mi ale zbytočné posilňovať zas 95 len pre úsek jednej zastávky takže skôr riešenie vidím v tej ex-88. Postačili by tam krátke busy s intervalom ako má 84 (kvôli prekladu) a cez víkendy by som dal 12minút.