Reakcia na: zakaznik #124515:
Teraz som si nie isty.. ale plati to len v pripade ak uz auto mam? Tak potom proti tomu nemozem namietat. Pomoze to ekonomike a jednoznacne aj ekologii (predsalen, Skoda 120 vs. nieco nove je dost rozdiel).. samozrejme ze sotousom sa to nemoze pacit, ale skuste niektori rozmyslat racionalne.
zakaznik
http://www.ta3.com/sk/reportaze/113464_prispevok-na-nove-auto-dostanu-aj-zivnostnici-a-firmy
Vy****ná gumokolná lobby... ? 33mega do luftu... ?