Reakcia na: m@rtin #124473:
Asi preto lebo DPB chce kupovať aj CNG autobusy takže určité to nezverí výrobcovy čo s tým má takú skúsenosť ako Solaris (toho výrobcu myslím Sor)... DPB by bol priampodivný ak by znova nechcel deklarovať aj CNG autobusy keď ich bude kopvať... Takže je isté, že podmienky budú priinajmenšom rovnaké.
Ik435 sú už fakt po životnosti, ale DPB si isto nemôže dovoliť vyradiť naraz vyše 100 autobusov
MiroBA
Myslím, že by sa veľa nezmenilo, pretože tažko sa nájde niekdo kto by vydržal vzdorovať obludným finančným skupinám.
Tu sa urobila chyba po 89tom -že štát sa všetkého zbavil a za 5,50 všetko rozpredal najrôznejším kumpánom.