Reakcia na: 810zssk #124457:
Ale to boli prvé BUSE v Bratislave. Myslím Dlhodielské TAM-BUSy nie kĺbaky... Oni ich dostali ako sponzorskž dar a slúžia doteraz aj keď s asi 10% pokazeným povrchom... Napr. je už vyblednutý a ak je tam nejaký nápis sú vypadnuté niektoré body...
Ámos
Re #124438 S499.1023: Na mojom balkone platia ine klimaticke podmienky alebo ako?
Oni tych 15 cm za noc odhrnuli. Minimalne raz boli. No rano to uz bolo zahadzane. Jednak od snezenia a potom od prechadzajuci odhrnacov, ktory vsetko hadzu na kraj a cize aj na zastavky.
Vyska snehove prikryvky v BA sa rovnala tej v Podbanskom.
Ale stale ma udivuje, ako z Prahy vidis kolko bolo snehu a ako to tu vyzeralo.