Reakcia na: Ámos #124439:
1) Však ty si hovoril o SILNEJ intenzite sneženia. Okram toho soľ účinkuje do -6°C, potom môžeš soliť čo a ako chceš. A soľ na chodníky používa len prasa (a DPB).
2) Tých 50 cm ti tam napadlo za noc a balkón inak pravidelne odhřňaš?
3) V Prahe je 15 cm iných 15 cm?
Ale musím sa ti priznať - vtedy som bol v Bratislave, žiadnu "kalamitu" som nevnímal a tešil som sa na tvoje akrobatické výkruty ? .
Ámos
Bolo 0.30 ked akurat na Budatinsku dosla zimna po-hotovost a rano ked som isiel o 8.00 z domu vyzerala zastavka ako keby tam ani neboli. A dobre vies, ze tito chlapici solou nesetria.