Reakcia na: S499.1023 #115812:
nie, to nevyžadujem, ale keď idem ja z hl.st. 93 na Zochovu a tam vidím odchádzať linku 1 do KV a viem, že na ďaľšiu čakám 20 minút, tak je to fakt bieda - hlavne keď tie spoje chodia po 22.00 tým smerom plné, ako ráno medzi 7-8 z KV do mesta.Potom, keď nie je iná možnosť, fakt nech tam spravia jednu linku s 10 minútovým intervalom (zrušiť 12 napr.), ako čakať na nosný systém 20 minút.
visna11
cestu z HS po 17h som skusila ani raz nesla dlha 32 ale kratka takze ani zastruhanyy vlas by sa tam nezmestil.Uplatnenie dlhych busov vidim rano od 6h do 8h kedy cele dlhace chodia do roboty prid sa rano pozriet ako to vyzera.
O tych soferoch to je pravda letia ako rakete.Nevravim stalo sa mi ze pockali co je super ale vacsina necaka a teraz sa nebavime o nocnej jazde ale stava sa to bezne cez den.