Reakcia na: Valec #106917:
no ja si myslím, že tlmiče nemá už väčšina Ik435, ja keď nejakým idem, tak som potom vytrasený jak keby som pristával s lietadlom v búrke.. ? samozrejme som po každej takejto jazde aj patrične nasratý, ale radšej to sem všetko nepíšem lebo by to prekračovalo hranice slušnosti ?
Jakub1
Cestovné poriadky:
21, 28 ? , 128 - linka 22 tam nie je
Terèíky:
22 - nástupište
21, 28, 128
Takže linka 28 má v podstate 2 zastávky (Na hriadkach) , hoci stojí len na jednej. Linka 22 má len jednu zastávku (Na hriadkach), ale nemá tam vycapený cestovný poriadok.