Reakcia na: Jakub1 #106901:
uz je to tam minimalne mesiac tak....
jasne ze viem na co sluzi aj pre koho ale ked sa bude riadit odbornikmi z niejakej trapnej viedne vid BWD tak to aj tak bude vipadat
. Ešte že sa môžem zorientovať podľa smeru jazdy ?
bwd
Nikdy som sa neprehlasoval za odborníka na dopravu, ani som sa nechcel robiť "chitrim". Som obyčajný zákazník tak vo Viedni, ako aj v Bratislave, alebo kdekoľvek inde. A dúfam, že nikto nepochybuje o tom, že ako zákazník môžem mať svoje vlastné skúsenosti a pocity z fungovania napríklad aj VHD, keď ju používam. Tieto skúsenosti a pocity som tu nie raz vyjadril, ale nemôžem za to, že trafené husi zagágali - je to normálne. Tak isto nemôžem povedať, že VHD v Bratislave je úplne v pohode, lebo tomu tak nie je. Nikdy som nepresadzoval žiadne riešenia z Viedne, ako jediné spásonosné, hovoril som len o tom, ako to vo Viedni funguje. Som však zvyknutý na slovenské urazenecké, ješitné a primitívne reakcie na všetko, čo sa týka slovenskej nenahraditeľnosti a nevídanej múdrosti, preto ma už vôbec neprekvapujú.