J> nie, nedalo by sa to...viac riadkov to nema...kde by potom vypisovali tie blbosti co doteraz? jo, minule som tam videl casovy udaj...po 12.00 tam svietilo ze Dobre rano...
Mám nesmelý dojem, že už sme sa na linke asi videli - a ak mi potvrdíš moju domnienku, aj ti poviem, kde..
Tak-nejazdil si náhodou v piatok poobede linku 96/1 s vozom 4951?
) A ako vravím, naše vozy, aj keď na pohľad pôsobia ako kopy šrotu, sú každý jeden jedinečný - každý je v niečom iný - ale to zistíš už sám
Drž sa a v stredu LINKE ZDAR



- ale dufam, ze nie.)
(tebe aj ostatnym).
.
Z