Kyvadlová doprava na hudobný festival Pohoda 2024 (11. – 13.7.2024)

Festivalové kyvadlo bude opäť premávať v intervaloch 15 až 60 minút medzi Autobusovou/Železničnou stanicou a Pohodou.

V dňoch 11. júla14. júla 2024 (štvrtok - nedeľa) zabezpečí dopravca SAD Trenčín kyvadlovú autobusovú dopravu z trenčianskej Autobusovej stanice/Železničnej stanice na festival Pohoda 2024 podľa cestovného poriadku s jednosmerným cestovným vo výške 2,00 € nasledovne:

  • zo zastávky Autobusová stanica smer Pohoda (Gate B):
    • spoje zastavujú aj na zastávkach "Hasičská", "Električná", "Električná, nemocnica", "Biskupice, námestie" a "Pohoda"
  • zo zastávky Pohoda (Gate B) smer Autobusová stanica:
    • spoje do 23:00 a po 7:00 zastavujú na zastávkach "Biskupice, námestie", "Električná, nemocnica", "Električná", "Hasičská", a "Autobusová stanica"
    • spoje medzi 23:00 a 7:00 zastavujú na zastávkach "Biskupice, námestie", "Gen. Svobodu" (Juh), "Dolný Šianec", "Hasičská", a "Autobusová stanica"

Vo štvrtok 11. júla v čase medzi 8:45 a 20:00 bude premávať autobus zo stanice na Pohodu bez pevného cestovného poriadku podľa záujmu návštevníkov, rovnako tak v nedeľu 14. júla v čase medzi 8:00 a 15:00 z Pohody na stanicu.

Pre najrýchlejšie zistenie najbližšieho odchodu zo zastávky odporúčame použiť virtuálnu zastávkovú tabuľu. Upozorňujeme, že premávka môže byť ovplyvnená aktuálnou dopravnou situáciou na cestách.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.