Dočasné zrušenie zastávky Vinohrady (od 26.4.2021)

Upravená bude aj trasa liniek 3 a 31.

Pre rekonštrukciu komunikácie Na Kamenci a výstavbu cyklotrasy bude od 26. apríla približne do konca augusta 2021 zrušená zastávka Vinohrady pre linky 3 13 27 31. Premávka na dotknutej komunikácii bude počas stavebných prác zjednosmernená v smere z Istebníka do Záblatia, preto sa čiastočne zmenia aj trasy liniek 3 a 31.

  • Linka 3 bude premávať v smere z Gen. Svobodu do Záblatia po riadnej trase bez obsluhy zastávky Vinohrady.
      • Spoj s odchodom 13:28 zo zastávky Gen. Svobodu bude premávať len po zastávku Kasárenská, VOP.
    • V smere zo Záblatia pôjdu autobusy obchádzkou medzi zastávkami Detské mestečko a Istebnícka cez Bratislavskú, Vlársku a Istebnícku bez obsluhy zastávok. V tomto smere linka 3 nebude obsluhovať riadnu zastávku Kasárenská (s výnimkou spojov premávajúcich z Kasárenskej, VOP).
      • Spoj s odchodom 14:00 zo zastávky Záblatie, Rybáre bude po novom začínať až na zastávke Kasárenská, VOP o 14:10 smer Gen. Svobodu.
  • Linka 31 bude premávať medzi zastávkami Bratislavská, Old Herold opačným okruhom s obsluhou zastávok Bratislavská, Old Herold – Istebnícka – Kasárenská – Detské mestečko – Hanzlíkovská – Záblatie, nadjazd – Záblatie, pošta – Záblatie, Rybáre – Záblatie, pošta – Záblatská –  Záblatie, nadjazd – Bratislavská – Zlatovce, žel. stanica – Bratislavská, Old Herold.

Linky 13 a 27 budú premávať bez zmeny trás, iba neobslúžia zastávku Vinohrady.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.