Zmena cestovných poriadkov v regionálnej doprave

Od 15.5.2013 dochádza ku zmenám aj na linkách prímestskej dopravy. Hlavnou zmenou sú časové posuny spojov medzi jednotlivými zastávkami z dôvodu zníženia predčasných odchodov a meškaní. K posunom dochádza aj z dôvodu nadväznosti na vlakové a iné autobusové spoje.

Upozorňujeme cestujúcich, aby z toho dôvodu venovali zvýšenú pozornosť novým odchodom spojov na jednotlivých linkách prímestskej dopravy. Aktuálne cestovné poriadky jednotlivých liniek môžete vidieť na stránke SAD Trenčín.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
stále SADka nevie alebo nechce previazať svoje spoje s vlakovou dopravou- Aj pri organizovaní mimoriadnej dopravy na Skalku autobusy zo žst odchádzali tak, aby cestujúci používajúci železnicu videli akurát červené koncové svetlá autobusov...
8:40 - hoci príchod R od Žiliny je 8:38 a za 2 min. sa to nedá stihnúť
9:20 - hoci IC z KE má príchod o 9:19 rovnako ako R z Bratislavy.
že by za tým bola nekonečná snaha managementi SAD stoj čo stoj vyhnať z verejnej dopravy cestuujúcich používajúcich železnicu?
Vyhoďte všetkých nekompetenentých pajhácov aj s riaditeľom zo SADky nech sa za nimi len tak zapráši a dajte tam niekoho, čo trocha verejnej doprave rozumie.
Reakcia na: N/A #1:
veru, to foto je legendárne. U nás z trenčianskeho závodu jazdili na smery 1. Nemšová-Horné Srnie, 2. Tr.Teplice-Omšenie, 3. Dubnica nad Váhom-Nová Dubnica-Ilava-Považská Bystrica. Dávnejšie aj Soblahov a predtým aj Mníchova Lehota.

Obmedzenia zatiaľ nie, len časovú posuny.
A avizované obmedzovanie spojov teda nebolo?
Ách mne sa páči tá fotka ? moje detstvo proste, pamätám ako sa takéto stroje premávali u nás cez dedinu a "zvládali" skalku ? A o MHD nehovoriac, ako sa zatekajúci Ikarus trepal hore na juh ?