Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Dnes, 12.00, Zlatovská - Úspech: Cross TN-997CL už aj s evidenčným číslom #68 a modro-bielou CVR Aquaterm, na L6.
tak ako, čo nejazdí po začatí plnej premávky? A kĺbaky sú vonku všetky alebo klasicky sa jeden presúša vo vozovni. A čo oba prímestské vozy na MHD? Díky za aktuality.
Reakcia na: ajjo #1336:
To je ok. Ale v premávke sa už objavuje aj TN-997CL 😞 Ďalší modrý pidi dvojdverak nevhodný pre MHD.
Dnes, o 13:45 v Kubre na námestí #54, skoro som vlastným očiam neuveril, že kĺbak cez prázdniny😂
Reakcia na: S499.1023 #1334:
To ma nenapadlo :)))))
Reakcia na: kvorka #1333:
Volod si evidentne pomýlil fórum, píše o križovatke Svätoplukova x Mlynské Nivy v Bratislave 😋 .
Reakcia na: volod #1332:
Taká križovatka nie je, ul. Niva je v Opatovej, ul. Svätoplukova v Nových Zlatovciach
križovatka Svätoplukova - Nivy prebieha pravdepodobne policajná kolaudácia medzi investorom a dopravnými policajtami, chlapi chodia cez prechod pre peších na zelenú a merajú čas, policajti tam niečo zapisujú........
inak čo teraz nejazdí, keďže je "x" výprava pasé a jazdí sa víkend plus dva-tri vozy? Viem že stoja #51#54, asi ja #61 (žiaľ). Snáď aspoň tie šroty ako #35 a podobne nevypravujú a neukazuje sa ani #66 a #67 dúfam.... či?
Aktuálne celkom zaujímavá situácia, na kruháči pri OBI je skrížený kamión, všetky linky v tom úseku jazdia odklonom cez zastávky Dlhé Hony a Cintorínska. Zastávky na Inoveckej a Ku štvrtiam pravdepodobne nie sú obluhované, dochádza k miernym zdržaniam...
Reakcia na: draxter #1326:
Úplne súhlasím. Vzhľadom na stav voz. parku nasadzovanie #66 cez pracovné dni chápem, ale dopravca by jej mal nájsť/vytvoriť vhodný turnus. Aby jazdila napríklad na linkách 2, 12, alebo 23, kde je nízka frekvencia cestujúcich. A cez víkend nemá na MHD, samozrejme, čo hľadať.

Podobne nepochopím, že minulú nedeľu jazdila aj #35, totálny šrot s prepadnutou podlahou, k dispozícií pritom museli byť minimálne Citelisy. Pre zaujímavosť, Crossway #16 jazdí už 2 mesiace tiež s poškodeným predným čelom a prasknutým sklom (nehoda s autom na križovatke Saratovská x Novomeského).

Téma harmoník cez víkend bude aktuálna už o pár týždňov, keďže pred Vianocami bude tradične preplnená L24 😉
Reakcia na: kvorka #1325:
vozidlo #66 cez víkend NEMÁ ČO HĽADAŤ na linkách MHD. A cez pracovné dni len v prípade, že už neni ani koleso k dispozícii pojazdné - bežne sa však nasadzuje pred Citelismi či kĺbovou #51. A to je problém a mesto nič (ako obvykle).

Víkend je pokrytý tuším 16 vozidlami. To znamená že z 22 nízkopodlažákov by sa vyskladal kľudne celý obeh aj 7 záložákov ❗ ❗ ❗ Ale nie, v TN si nasadíme modrú karosku s dvomi dverami. To sa nestávalo ani pri C734.

Jednoducho treba začať nasadzovať #61 aj cez víkend. Ráno pekne tie preplnené spoje na 24 a 25 (tam je to vozidlo ako stvorené) a cez deň najmä linky 1,8 a 24. Keď sa chce, všetko ide. Lenže tu je ukážka nechcenia a nezáujmu.
Reakcia na: draxter #1324:
za súčasného stavu je len vecou úplného diletantstva a porušovania povinností pri správe financií mesta, že nejazdí mestský voz #51 stabilne a naopak, "dočasná" náhrada #66 sa objavuje tam, kde by mal jazdiť kĺbak a dokonca cez víkend, kedy je k dispozícii cca 25 vozidiel (!!!!).

ja by som cez víkend radšej videl v premávke #61, ak nie je čo iné poslať, že musí prímestský dvojverák, ktorý navyše jazdí ZBOKU NEOZNAČENÝ, máva tam len číslo, bez trasy a konečnej👎 ❗ 😫
Reakcia na: Michal Mazánik #1323:
Jasné, objednávateľ by si mal dupnúť, keď dopravcu to samého nenapadne (možno neche, nevie, možno sú iné dôvody). Ale objednávateľ mal už dávno zabezpečiť vzhľadom na vozový park garantované nasadenie 2/3 vozov ako NP! A víkend už komplet.
Reakcia na: draxter #1322:
Jazdí neustále, dokonca aj cez víkend, kedy je množstvo vozidiel (napr. Citelisy) odstavených. Ale prečo nevypraviť prímestskú Karosu namiesto nízkopodlažného Citelisu, že? Výsledok nezáujmu zo strany objednávateľa... 😕
Včera:
15:00 17 #66 Rozmarínová Zlatovce - to tento voz jazdí v špičke na poradí, ktoré by malo byť ideálne kĺbové?
Reakcia na: Mike #1320:
dávno som ju už nečítal, vek 16 rokov tam je (ak sa nejakým dodatkom náhodou nevynechal), ale viem že už pri C734 na linkách 24 a 25 bol s tým problém, takže to je zjavne problém aj teraz. A je to problém mesta, pretože to obnovu parku nenastavilo a nové busy (resp. iné) SAD-ke nepovolilo zatiaľ.
Reakcia na: kvorka #1319:
Ako je postavená zmluva o výkonoch vo verejnom záujme? (Resp. zmluva na základe ktorého SAD TN vykonáva MHD). Nie je tam požiadavka na mestské autobusy, ktorá by sa dala napadnúť?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.