Reply on: vlado54 #8143:
Môj názor je, že určite lepšie sa pri ceste od vlaku k autobusu prejsť cez obchoďáky kde je teplo, dá sa niečo zjesť, sadnúť si ako prejsť sa pomedzi bezdomovcov po rozbitej ceste kde keby sa tadiaľ dá ísť rýchlejšie ťa prejde autobus. Dnešná stanica má tak otrasnú úroveň, že všetko bude lepšie ako to čo je teraz. A čakať že stanicu bude niekto stavať zadarmo by bolo príliš hlúpe. Investor bude mať takto províziu vo forme tých obchoďákov.Ako jediný problém som si tiež všimol tu MHD ale aj celkovo pohyb všetkých busov v objekte.
Žeby sa dalo vychádzať a vchádzať na stanicu po Duklianskych hrdinov ale aj po Kukučínovej? Nič iné ma ako riešenie nenapadá.
?
capaCity
Teraz by som skôr uvítal, keby som sa pri jazde MHD mohol pozerať z okna bez toho, aby mi v tom bránilo 100 nálepok "POSTUPUJTE DO VOZIDLA", "PRÍPADNÝ ÚRAZ HLÁSTE VODIČOVI", fotografie pána Bašku a mnohé oznamy SAD. Pritom priestor na to určený ("vitrínky" vo vozidlách) je prázdny a jeho jedinou funkciou je, že pekne hrkoce na našich cestách....