Reply on: Jacob #12094:
V TN je aktuálnym hitom C954! Tá #66 jazdí už aj nosné linky a víkendy. Čiže tu je to ako u godotov na strome. A ak si čítal, aké vozy nakúpil DPB a za akú cenu, tak je rovno zlodejina opravovať tie B952 za také premrštené ceny! Už dávno sa mali vyraďovať, problémy s údržbou sú asi stále keď vidím ako sa busy striedajú a že napríklad #02 pomaly ani nevyjde von, ale schodikovce lietajú. Úroveň nižšia než v Handlovej.
Jacob
Aha, o tom som nevedel, ale bohužiaľ už nereálne aby vôbec sa trolejbusová doprava v Trenčíne začala, keďže tu v TN ani na nový autobus nie sú peniaze nie na postavenie vedenia elektriny
Hej? Tak neviem ako v ZA párkrát som sa nimi viezol, to či už sú poruchové to už neviem
To isté aj platí pre metro už asi nikdy nebude, aj keď v BA by peniaze na to boli, však aj plány tuším boli len ako na Slovensku plánovať sa vie, ale to je všetko. Ale je to škoda, aj keď je pravda, že BA je menšia ako Praha kde je metro, ale uživilo by sa, bola by určite lepšia doprava keďže by zmizlo možno pár autobusov z cesty